Twitter ülkemizde kullanımı hızla artan sosyal ortamlardan birisidir. Kullanım artmasıyla twitter şifremi unuttum diyenler bir kaynağa ihtiyaç duyuyor.
Twitter sosyal meselelerde, örgütleşmede, toplumsal birlik, ve çeşitli organizasyonların yayılmasında aktif rol oynayan bir ortam haline gelmiştir. Güncel olayların değerlendirildiği, farklı kişilerin tiwitleri ile şekillendirildiği twitter, hızla artan kullanıcı sayısı ile facebook ile birlikte ülkemizde en çok kullanılan sosyal ortamlardan olmuştur.
İnternet ile haşır neşir olmuş her kişi “şifremi unuttum” demiştir, twitter şifremi unuttum diyenler aşağıdaki yöntem ile şifrelerini geri alabilecekler.
Öncelikle twitter giriş ekranından aşağıda belirttiğimiz “Şifreni mi unuttun?” bağlantısına tıklayın.

Twitter sifremi Unuttum 70554751 Twitter Şifremi Unuttum

 

Twitter şifreni mi unuttun sayfasından e-posta adresinizi, telefon numaranızı veya kullanıcı adınızı girmeniz gerekmektedir.

 

Twitter sifremi Unuttum 57951861 Twitter Şifremi Unuttum

Twitter şifremi unuttum sayfasından e-mail, telefon numarası veya kullanıcı adı girdiğinizde kayıtlı bilgilerinize bir sms ya da mail yolu ile parola sıfırlama talimatı gelecektir.
Eğer şifre sıfırlama bilgisini mail yolu ile alıyorsanız, parola sıfırlama maili spam veya gereksiz klasörlerine düşebilir, kontrol etmeyi unutmayın.
Şifre sıfırlama mailini aldıktan sonra mail de yazan talimatlara göre belirtilen linke tıklayarak şifrenizi sıfırlayabilir, yeni parola oluşturabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda wolfteam şifremi unuttum diyenler için yardımcı bir yazı hazırladık.

Önceki Yazı:Wolfteam Şifremi Unuttum, Şifre Kurtarma Videosu

Sonraki Yazı:Facebook Şifremi Unuttum

Benzer Yazılar
Yorumlar
13 Yorum
 1. Yazar

  twitter şifremi kaybettim

 2. Yazar

  Sifremi unuttum yeni sifre istiyorum.

 3. Yazar

  Sifremi unuttum yeni sifre istiyorum.

 4. Yazar
  aylin

  twitter şifremi unuttum, hatırlamıyorum

 5. Yazar

  twitter şifremi unuttum.

 6. Yazar

  şifrem yazıyom olmiyon

 7. Yazar
  tuğçe

  şifremi önceden çok değiştirdim. Şimdi twitter şifremi unuttum şifremi unuttum diyorum e-mailime twitter şifre değiştirme mesajı gelmiyor spam ve gereksiz kutuya bakıyorum ama düşmemiş oraya ne yapomalıyım yardım eder misiniz

 8. Yazar
  özge

  Twitter şifre sıfırlama maili göndermiyor

 9. Yazar
  aleyna

  ben şifremi değiştirdim sonra çıktım sabah olduğunda giremedim şifre yanliş diyor ben girerken e posta adresimi kafamdan atmıştım başka nasıl bir çözümle tekrar twitter ı mı kullanabilirim :(

 10. Yazar
  mira

  mail gelmiyor ne yapmalıyım acil cevap verin ne olursunuz

 11. Yazar
  namik

  Şifremi unuttun

 12. Yazar
  Nymph

  Mailimide bilmiyorum sifremife o yizden alamiyorum. Yokmudur bunun bu cozumu helpp

 13. Yazar
  ulku

  twitterşifremi unutum

Bir yorum yazın

Yazılarımız DMCA Koruması Altındadır.
DMCA.com
Sitemiz bir bilgilendirme sitesidir, bahsi gecen firma ve siteler ile bir bagı yoktur. | Şifremi Unuttum | ösym şifremi unuttum
Parola Şafak